5A Bi-District Matchup Information

REGION 2
W12 Rockwall Heath (25-6) vs F11 Garland (11-11)
Game 1 Thursday, May 1 @ Garland, 7:30 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Heath, 7:30 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ TBD, 1:00 PM (If Needed)
R9 W.T. White (19-10) vs T10 McKinney Boyd (22-8-1)
Game 1 Thursday, May 1 @ Lewisville HS, 7:30 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Lewisville HS, 7:30 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ Lewisville HS, 11:00 AM (If Needed)
W10 Plano (22-9-1) vs F9 Richardson Berkner (9-13)
Game 1 Thursday, May 1 @ Plano SH, 7:30 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Berkner, 7:30 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ Plano SH, 1:00 PM

R11 Rowlett ( 18-12-1) vs T12 Tyler Lee (15-11-1)
Game 1 Thursday, May 1 @ Tyler Lee, 7:00 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Rowlett, 5:00 PM
Game 3 TBD
W16 Round Rock (18-11) vs F15 Westlake (16-14)
Game 1 Wednesday, Apr 30 @ Round Rock, 7:00 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Westlake HS, 7:00 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ Round Rock, 3:00 PM (If Needed)
R13 Atascocita (21-6) vs T14 College Park (19-9)
Game 1 Thursday, May 1 @ Atascocita, 7:00 PM
Game 2 Friday, May 2 @ College Park, 7:00 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ New Caney HS, 7:00 PM
W14 The Woodlands (24-5) vs F13 Klein (19-8)
Game 1 Thursday, May 1 @ Klein HS, 7:00 PM
Game 2 Friday, May 2 @ The Woodlands, 7:00 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ Klein HS, 1:00 PM
R15 Austin Bowie (23-6) vs T16 McNeil (13-14)
Game 1 Thursday, May 1 @ McNeil, 7:30 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Burger Field, 7:30 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ Burger Field, 1 PM (If Needed)
W11 Sachse (17-11) vs F12 North Mesquite (13-13-1)
Game 1 Thursday, May @ Sachse, 4:30 PM
Game 2 Saturday, May 3 @ Copeland (Poteet HS), 1:00 PM
Game 3 30 Minutes after Game 2
R10 Allen (22-10) vs T9 J.J. Pearce (18-11-1)
Game 1 Thursday, May 1 @ Allen, 7:30 PM
Game 2 Friday, May 2 @ J.J. Pearce, 7:30 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ TBD
W9 Dallas Jesuit (22-7) vs F10 Plano East (14-16-1)
Game 1 Thursday, May 1 @ Plano East, 7:30
Game 2 Friday, May 2 @ Jesuit, 7:30
Game 3 Saturday, May 3 @ Kelly Field, Carrollton, 1:00 PM (If Needed)
R12 Rockwall ( 21-8-1)vs T11 Naaman Forest (17-15)
Game 1 Thursday, May 1 @ Wylie, 7:00 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Wylie, 7:00 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ Wylie, 1:00 PM (If Needed)
W15 Lake Travis (28-2-1) vs F16 Stony Point (11-15-1)
Game 1 Thursday, May 1 @ Lake Travis, 7:30 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Stony Point, 7:30 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ TBD
R14 Bryan (15-7-1) vs T13 Kingwood (16-10-2)
Game 1 Thursday, May 1 @ Kingwood, 7:00 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Bryan, 7:00 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ TBD
W13 Klein Collins (21-6) vs F14 Oak Ridge (22-6)
Game 1 Thursday, May 1 @ Oak Ridge, 7 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Klein Collins, 7 PM
Game 3 Saturday, May 3 @ Oak Ridge, 2 PM (If Needed)
R16 Cedar Ridge (13-13-1) vs T15 Austin High (22-6)
Game 1 Thursday, May 1 @ Burger Field, 7:30 PM
Game 2 Friday, May 2 @ Cedar Ridge, 7:30 PM
Game 3 Saturday, May 2 @ Burger Field, 3:00 PM (If Needed)